ZADBAJ O SWOJE POZYCJE

Łatwe wyszukanie Twojej Firmy po odpowiednich słowach kluczowych jest bardzo ważne, do zaistnienia w internecie.
Pozwól nam zadbać, aby Twoje pozycje były jak najwyższe.

KREUJ SWÓJ WIZERUNEK

Oprócz pozycjonowania należy pamiętać o pozytywnych opiniach. Łatwe odnalezienie Twojej Firmy oraz możliwość kontroli opinii internautów stanowią niezwykle mocną i wyjątkową reklamę.

Natychmiastowe pozycjonowanie fraz kluczowych dla Twojej działalności. Tworzenie i kontrola pozytywnego wizerunku Twojej Firmy w internecie.


Dodając wizytówkę swojej Firmy otrzymujesz mini stronkę, która BĘDZIE NA PIERWSZEJ STRONIE WYSZUKIWARKI, po wpisaniu odpowiadających Tobie fraz. Oprócz tego będą tam OPINIE o Twojej firmie, które będą W PEŁNI PRZEZ NAS KONTROLOWANE. Nie będą nigdy tam publikowane ewentualne opinie negatywne dodawane przez licznych hejterów, malkontentów, czy po prostu przez zazdrosną konkurencję.

ZOBACZ PRZYKŁAD:
Najlepszym wyjaśnieniem będzie przykład naszego Klienta. Prosimy wpisać w google pozycjonowaną przez nas frazę: „Przemysław Idziak meble opinie”. Jak widać wpisana fraza jest na pozycji nr 1 w internecie wraz z licznymi już opiniami o tej firmie. Każdy internauta szukający opinii o firmie Pana Przemka trafia na jego wizytówkę z interesującymi komentarzami, zdjęciami i pozytywnymi o nim opiniami. Taką wizytówkę możemy zrobić również i Tobie.

Oczywiście pozycjonowane frazy mogą być bardzo zróżnicowane w zależności od oczekiwanych efektów. Oprócz nazwy firmy mogą być użyte dowolne słowa kluczowe w zależności od Państwa działalności i tego co chcemy wyróżnić. Może to być np.:

Kwiaciarnia Stokrotka bukiety ślubne Warszawa, gdy chcemy być wysoko w wyszukiwaniu bukietów ślubnych w Warszawie
Księgarnia Akapit najtańsze bestselery w Polsce, gdy sprzedajemy książki i chcemy być nad konkurencją w całej Polsce
Jan Bednarek układanie kostki brukowej Szczecinek, gdy mamy lokalnie działającą firmę w średniej wielkości miejscowości i chcemy w niej być na pozycji nr 1

Pomysłów na frazy kluczowe może być tyle, ile jest firm. Dostosujemy je do wszystkich Twoich potrzeb i oczekiwań. NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE nie musisz czekać na jej pozycje miesiącami. WIDOCZNY MOŻESZ JUŻ BYĆ NAWET DZISIAJ.

Jeśli masz inną wizję lub potrzebę, znajdziemy indywidualne rozwiązanie i dostosujemy je do Twoich wymagań.

Nasza oferta kierowana jest w szczególności do nowych podmiotów, które natychmiast chcą zwiększyć swoją popularność i pojawić się w sieci. Już za chwilę, bez wielomiesięcznego oczekiwania na pozycjonowanie Twojej strony, oferta Twojej firmy wraz z pozytywnymi opiniami może być widoczna dla miliona Internautów.

W chwili obecnej już ponad 88% internautów po znalezieniu odpowiedniej firmy natychmiast szuka o niej opinii. Dlatego nasze usługi nie kończą się po wprowadzeniu Państwa Firmy na pierwszą stronę wyszukiwarki. Oferujemy jedyną na rynku reklamę firm, która polega nie tylko na najszybszym w Polsce pozycjonowaniu, ale również na stałej opiece i kontrolowaniu dodawanych opinii po osiągnięciu oczekiwanych pozycji.

SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA

Tworzenie pozytywnego wizerunku opieramy na niezwykle ważnych w dzisiejszych czasach opiniach. W dzisiejszych czasach już niemal każdy po znalezieniu dla siebie towaru, czy usługi niezwłocznie sprawdza opinie o ich sprzedawcy lub dostawcy. Wygrywa ten, kto ma ich więcej i są one widoczne.

Nasza unikalna i subtelna reklama natywna, polegająca na szybkim pozycjonowaniu oraz na tworzeniu reklamy w formie opinii wzorowanych na forum, trafia bardzo łatwo do Klienta. Nie jest natarczywa w swojej formie i jak wynika z licznych doświadczeń i analiz jest najbardziej efektywna.

Ponadto przewagą takiej reklamy jest fakt, że po wpisaniu nazwy Państwa firmy oraz słowa opinie, co jak podkreślamy, robi już niemal każdy internauta przed nabyciem towaru, czy usługi, potencjalny Klient sam znajduje interesujące go informacje, które są za razem Państwa reklamą. Taka forma reklamy czyni ją o wiele bardziej wiarygodną i interesującą dla odbiorcy, a treść, którą znajdzie tam Klient, jest treścią przez nas oczekiwaną.